Ochrana osobních údajů

Dobrý den, 
od 25. května 2018 aktualizuji Podmínky členství v online kurzech Amelie a Zásady ochrany osobních údajů. Pokud máte zájem i nadále využívat výhod členství, dovoluji si vás požádat, abyste znovu potvrdili svůj souhlas.

1. Sběr informací

Shromažďujeme od vás informace při registraci na našich stránkách a přihlášení se ke svému účtu. Shromážděné informace zahrnují vaše jméno, e-mailovou adresu.

2. Použití informací

Jakékoliv informace, které od vás sbíráme, mohou být použity pro:

  • Personalizaci vaši zkušenosti a reakci na vaše individuální potřeby
  • Sledování Vašich výsledků v průběhu kurzu
  • Zlepšení služeb zákazníkům a vaše potřeby podpory
  • Kontakt prostřednictvím e-mailu

3. E-Komerce Soukromí

Jsme jedinými vlastníky informací shromážděných na těchto stránkách. Vaše osobní údaje nebudou bez vašeho souhlasu z žádného důvodu prodávány, vyměňovány, převáděny nebo poskytovány jakékoliv jiné společnost.

4. Zveřejnění informací třetím stranám

Vaše osobní identifikační údaje neprodáváme, nevyměňujeme nebo jinak převádíme třetím stranám. To nezahrnuje důvěryhodné třetí strany, které nám pomáhají s provozem našich webových stránek nebo vedením našeho podnikání, pokud se strany dohodnou, že tyto informace jsou důvěrné.

Věříme, že je nutné sdílet informace s cílem vyšetřit, zabránit nebo podniknout kroky v případech nezákonné činnosti, podezření z podvodu, situace zahrnující potenciální hrozby pro fyzickou bezpečnost jakékoli osoby, porušování našich podmínek používání nebo v jiných případech vyžadovaných zákonem.

5. Ochrana informací

Realizujeme celou řadu bezpečnostních opatření s cílem zajistit bezpečnost vašich osobních údajů. K ochraně citlivých informací přenášených online používáme nejmodernější šifrování. Přístup k osobním údajům je udělen pouze zaměstnancům, kteří jej potřebují k výkonu práce (například účtování nebo zákaznický servis). Počítače / servery sloužící k ukládání osobní údajů jsou uchovávány v bezpečném prostředí.

6. Odhlášení

Poskytnutá e-mailová adresa slouží pouze k přihlášení do online kurzu, občasným firemním sdělením, zaslání informací o kurzu. Pokud se kdykoliv budete chtít odhlásit od přijímání budoucích e-mailů, v dolní části každého e-mailu naleznete podrobný návod pro odhlášení .

 7. Souhlas

Používáním našich stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany soukromí.

Chci zůstat členem

Co se stane, když nechcete souhlas udělit? 
Je to vaše právo. Když ale s aktualizovanými Podmínkami členství Amelie a Zásadami ochrany osobních údajů nebudete souhlasit, nemůžete nadále zůstat členem online kurzů. Přijdete o Váš přístup ke kurz a vaše členství bude neodvolatelně vymazáno. Od 25. května 2018 totiž nebudu moci zpracovávat vaše osobní údaje.

*Souhlas je nezbytnou podmínkou zachování vašeho členství v Amelie.